Průběh zakázky

Ctíme pořádek a vážíme si času i energie. Jak pracujeme?
prubeh_01
01

Obdržíme vaši poptávku

Máte hotový projekt, nebo teprve zvažujete, jak by měl nový interiér vypadat? Potřebujete zařídit celý dům? Chcete jen novou kuchyň, dveře či jinou část vašeho bydlení? Pošlete nám poptávku.

prubeh_02
02

Odpovíme vám

Zjistíme od vás všechny podrobnosti a společně se domluvíme na možném termínu realizace.

průběh zakázky
03

Nemáte-li návrh, připravíme ho pro vás

Připravíme pro vás designový a současně funkční návrh interiéru, ve kterém se vám bude dobře žít. Doporučíme vhodné materiály a představíme nejnovější trendy.

prubeh_04
04

Zpracujeme položkový rozpočet

Pokud vám bude vyhovovat, vytvoříme podrobnější projektovou nabídku včetně položkové kalkulace.

průběh_zakázky
05

Vypracujeme návrh smlouvy

Po podepsání a zaplacení 10% zálohy se pustíme do práce. Rezervujeme pro vás kapacitu ve výrobě a tím garantujeme termín realizace.

prubeh_06
06

Zaměříme interiér

Provedeme důkladné laserové zaměření stavby, odhalíme všechny případné nesrovnalosti, což umožní provedení nutných stavebních příprav. Budeme v kontaktu s dodavatelem stavby a ohlídáme všechny potřebné náležitosti.

prubeh_07
07

Vytvoříme 3D model

3D model vám dá představu, jak bude nový interiér vypadat ve skutečnosti. Odhalí případné kolize prvků, barev a materiálů. Na základě toho můžeme doladit návrh architekta a zajistit nejen estetickou, ale i funkční stránku projektu.

průběh zakázky
08

Vybereme materiály a další vybavení

Doporučíme vhodné materiály, poradíme při výběru barev a nabídneme vám technické „vychytávky“, aby vám nové bydlení ještě lépe sloužilo. Budete-li chtít, domluvíme vám návštěvu a výběr materiálů přímo v dýhárně nebo vám necháme vyrobit vzorky větších rozměrů.

prubeh_09
09

Vypracujeme výrobní dokumentaci a stanovíme konečnou cenu

Zohledníme všechny změny po výběru materiálů a doplňků a připravíme podklady pro výrobu.

Průběh zakázky - vyrábíme
10

Vyrábíme

Po schválení konečné kalkulace a doplacení do 60 % ceny zakázky nakoupíme materiál a začneme s výrobou. 40 % z celkové ceny vám stále zůstane jako takzvané „zádržné“. Během realizace vás budeme průběžně informovat o postupu.

prubeh_11
11

Pohlídáme všechny ostatní řemeslné práce

Zajistíme součinnost všech zúčastněných řemeslníků (elektrikáři, instalatéři, podlaháři, malíři…). Budete-li potřebovat odstranit staré vybavení, zařídíme i to.

průběh zakázky
12

Montujeme

Montáž provádějí naši zkušení a spolehliví zaměstnanci. Garantujeme profesionální přístup. Pokud by přesto došlo k jakékoliv škodě, jsme řádně pojištěni.

prubeh_13
13

Předání a doplatek

Zbývajících 40 % z celkové ceny zakázky nám zaplatíte teprve po jejím předání a schválení.

Hledáte něco podobného? Napište nám.