Partneři

Sami bychom nebyli nic. Podívejte, jaké si vybíráme dodavatele, abychom odvedli tu nejlepší práci

logo Bora

Princip BORA aneb fyzika může být také krásná.

Kuchyňské výpary a pachy nenecháme vůbec stoupat, odsáváme je rovnou tam, kde vznikají: přímo u varné desky, z hrnce, pekáče, pánve či grilu. Nejsou to žádná kouzla, ale aplikovaná fyzika a její základní principy nauky o proudění. Využíváme příčného proudění, které je větší než rychlost stoupání kuchyňských výparů.

BORA Basic BFIA/BFIU získal ocenění Archiproducts Design Award v kategorii Best of Tech.

Firma BORA dastala další ocenění archiproducts.

Základní principy:

 1. Klima – Konečně můžete vařit na čerstvém vzduchu bez rušivého tělesa kuchyňské digestoře.
 2. Volný výhled – Žádné rušivé těleso konvenční kuchyňské digestoře ve výši hlavy.
 3. Svoboda plánování – Nové možnosti v kuchyňské architektuře.
 4. Ticho – Výrazně tišší než konvenční kuchyňské digestoře.
 5. Úspora energie – Neplýtvá cennými zdroji.
 6. Čištění – Jednoduché čištění v myčce.
 7. Kvalita – Kvalitní materiály s dlouhou životností.

Více na stránkách značky Bora.

miele_v50

Důvody, proč je dobré mít Miele:

 1. Kvalita – Jako jediný výrobce v oboru testujeme životnost svých výrobků na 20 let.
 2. Technika – Nejlepší výsledky a užitná hodnota při minimální spotřebě energie, promyšlená technika vybavená řadou inovativních detailů.
 3. Komfort – Klasický otočný volič, decentní senzor nebo dotykový displej s vysokým rozlišením. Obsluha výrobků je snadná a zábavná. K tomu celá řada komfortních a spolehlivých automatických programů.
 4. Design – Jasné tvary a nadčasová elegance.
 5. Servis – Rychlý a efektivní zákaznický servis byl 17krát oceněn zákazníky v Německu jako číslo jedna ve svém oboru.
 6. Značka – V mnoha zemích nejuznávanější značkou v oboru. V německém žebříčku značek „best brands“ byla značka Miele dokonce označena za nejlepší značku všech dob („best brand ever“).

Více na stránkách značky Miele.

Logo Gaggenau

Gaggenau je výrobce vysoce kvalitních domácích spotřebičů s označením Made in Germany a předním světovým inovátorem v oblasti technologie a designu domácích spotřebičů. Značka Gaggenau stála u zrodu řady revolučních novinek, které pomáhaly měnit kuchyňské spotřebiče až do dnešní podoby. Gaggenau přináší do domácích kuchyní technologické inovace, jasnou designovou linii a pokročilé funkce, které jsou běžné v moderních profesionálních kuchyních.

Více na stránkách značky Gaggenau.

Gaggenau - spotřebiče nejvyšší kvality.
mayer-logo-web-183x50

Už v raném věku dbáme na životní styl spojený s ergonomickým sezením při psaní, čtení a ostatních aktivitách u stolu. Protože dítě roste, musí s ním růst i jeho židle a stůl. Rostoucí nábytek podporuje soustředění, rozvíjí kreativitu a naopak eliminuje únavu, bolesti hlavy, deformace páteře a řadu dalších potíží. Když bude sezení zdravé a zábavné, přinese dobré studijní výsledky a hlavně radost.
Rostoucí nábytek umožňuje nastavit:

 • výšku sezení
 • hloubku sezení
 • výšku zádové opěrky
 • výšku desky stolu
 • sklon desky stolu

Více na stránkách značky Mayer CZ.

Když Robert Bosch v roce 1886 představil na svém workshopu přesné strojírenství a elektrotechniku, položil ve Stuttgartu základy pro úspěšný příběh. Výroba nedokonalých produktů pro něj byla nemyslitelná. Vždy jednal podle principu, že poctivé řemeslo je důležitější než dočasný zisk. To je důvodem, proč již téměř 130 let produkty Bosch představují kvalitu bez kompromisů, technickou dokonalost a naprostou spolehlivost.

Více na stránkách značky Bosch.

Bosch
siemens-logo-v50

Se značkou Siemens se spotřebitel seznámil už před 150 lety. Není divu, když jejich heslo je „Člověk je měřítkem našeho vývoje“. Díky tomuto heslu se Siemens zaměřuje na zákazníka individuálně a snaží se mu vyhovět ve všech směrech a přáních. Produkty jsou cílené na to, aby měl člověk život jednodušší a běžné činnosti se staly rychlejšími.

Více na stránkách značky Siemens.

logo Häfele

Häfele je předním světovým výrobcem kování a elektronických zamykacích systémů. Rodinná společnost sídlí v Německu. Dodává své výrobky pro nábytkový a kuchyňský průmysl prodejcům a montážním firmám do více než 150 zemí. Poskytuje podporu pro architekty a projektanty při konstrukci budov a nábytku.

Více na stránkách značky Häfele.

logo Hawa

BV studio je proškoleným partnerem značky Hawa a má odbornou kvalifikaci pro montáž složitého kování této značky.

Certifikáty k nahlédnutí – Josef Blaženín, Jiří Vokál, Petr Kubák.

Hawa Concepta - chytré řešení úložných prostor a kuchyní.
Hawa Concepta - chytré řešení úložných prostor a kuchyní.
Hawa Concepta - chytré řešení úložných prostor a kuchyní.

Více na stránkách značky Hawa.

Logo EKU
EKU Porta nejen posuvné dveře.
EKU Porta nejen posuvné dveře.
EKU Porta nejen posuvné dveře.

Více na stránkách značky EKU.

Logo Flos

Značka Flos byla založena v roce 1962, je mezinárodně proslulá vysokou kvalitou a prvotřídním designem. Patří mezi světové lídry v oblasti bytového a architektonického osvětlení. Výrobky navržené skvělými osobnostmi italského designu jsou ikonami a staly se součástí stálých expozic předních muzeí po celém světě. Za více než 50 let obchodní činnosti se společnost významně rozrostla. Prokázala oddanost výzkumu technologií inovativního osvětlení a současně dokáže spolehlivě identifikovat nové tvůrčí talenty. V oblasti osvětlení nabízí širokou škálu integrovaných řešení. Vyváží do více než 70 zemí světa a má obchody v Římě, Miláně, Paříži, Lyonu, New Yorku, Stockholmu a Hongkongu.

Více na stránkách značky Flos.

Flos
Flos
Flos
Logo Modular

Belgický výrobce Modular dokáže navrhnout a vyrobit výrazné kombinace světelných profilů. Stropní, nástěnné a bodové osvětlení zapůsobí na každého. Nezáleží přitom, zda jde o osvětlení vnitřních, vnějších, obytných nebo komerčních prostor.

Více na stránkách značky Modular.

Modular Buzze
Logo Delta Light

Delta Light, výrobce architektonického osvětlení, udává směr v oblasti návrhů osvětlení obytných, komerčních a profesních prostor. Výrobky splňují užitkové i estetické požadavky menších i rozsáhlých projektů, a to v oblasti maloobchodů, obytných prostor, kanceláří, veřejných prostor, výstavních prostor, pohostinství i krajinných projektů.

Svůj dlouhodobý růst společnost založila na vlastním designu, výzkumu a vývoji, testování a výrobě. Vše probíhá v hlavním sídle společnosti Delta Light v Belgii.

Více na stránkách značky Delta Light.

Delta Light
Delta Light
Logo Rendl Light

Ať hledáte atraktivní svítidla pro obývací prostory, vstupní halu či praktická svítidla do kuchyně, koupelny nebo kanceláře, v široké paletě originálních svítidel Rendl Light si vždy vyberete. Inteligentní světelná řešení osvětlí schodiště, chodbu nebo šatnu. Dokonalé osvětlení prostoru doplní dekorativní svítidla, stolní a stojanové lampy nebo vestavná a zápustná svítidla. Propracovaná řešení, čisté tvary a důmyslné materiály, to je Rendl Light. Aktuální trendy využívají kontrastu – světla a stínu, tvarů, barev i použitých materiálů. V nabídce svítidel najdete nadčasový hliník, luxusní chrom, lakovaný kov nebo polykarbonát, nechybí ani textilní prvky. Tradiční sklo nabývá podoby skleněných korálků a ozdob. Svítidla zpestřuje čiré, opálové nebo satinované sklo, textura namrzlého skla a mnohé další pozoruhodné motivy.

Více na stránkách značky Rendl Light.

Rendl Light
Logo M&T

Začínáme návrhem designu kliky a vhodnou konstrukcí pro dokonalou funkčnost. Nebereme v úvahu jen atraktivní vzhled, ale také funkci a možnosti různých technologií a materiálů. Pokračujeme výrobou forem, přípravou pro kovárnu, následným opracováním na nejmodernějších strojích a povrchovými úpravami. K tomu všemu disponujeme nejnovějšími technologiemi a strojním vybavením. Díky tomu uvádíme na trh inovativní, kvalitní výrobky z české manufaktury se značkou M&T.

Více na stránkách značky M&T.

M&T klika Maximal pro maximální design.
Logo Jelínek

Naše matrace si vyrábíme sami a klademe důraz na preciznost zpracování. Používáme jen ty nejkvalitnější materiály. Matrace na míru dokážeme přizpůsobit nejen vaší výšce, váze či poloze ve spánku, ale také míře pocení. Zkrátka  staráme se o to, aby se vám spalo co nejlépe. Během prvního roku vám zdarma přizpůsobíme tvrdost matrace a podle potřeby vyměníme některé její části. Díky praktickému provedení a možnosti nahrazovat jednotlivé části matrace se z té své můžete těšit po dlouhá léta.

Více na stránkách značky Jelínek.

Jelinek matrace je zárukou zdravého spaní.

Hledáte něco podobného? Napište nám.