Byt Praha Krč

Rád bych touto formou ještě jednou dodatečně poděkoval za dobrou spolupráci Vaší firmě BV studio i Vám osobně. Jako generální zhotovitel nejen kuchyně, ale i schodů a skříněk jste odvedli velmi dobrou práci k naší plné spokojenosti. Koordinace všech činností s různými subdodavateli a použití nových postupů a materiálů svědčí nejen o Vašich odborných schopnostech, ale také o schopnosti a ochotě vycházet vstříc náročným požadavkům (a někdy i změnám) ze strany objednavatele. Vzhledem ke složitosti zakázky byl průběh výroby a montáže od předání dokumentace 27. 7. 2013 do skončení montáže před kamenem 20. 11. 2013 a konečné montáže do začátku ledna 2014 z mého pohledu velmi rychlý a bezproblémový.

 

Ing. Luboš Holan

BV studio pro nás realizovalo kuchyňskou linku dle návrhu IO studio Luka Krizek. Návrh pana architekta byl na práci, zhotovení a koordinaci řemesel velmi náročný. Nebylo pro nás vůbec jednoduché sehnat výrobce, studio, které by bylo schopno dodat kuchyň kompletně a převzít veškeré záruky za řemesla a technologie se zhotovením kuchyně související – byl použit mramor, který, jak je patrno z obrázků, vyžadoval precizní práci, o tu se postaralo kamenictví Holec, dále pak corian, pro uchycení mramorové stěny bylo potřeba speciální konstrukce a celkově zakázka vyžadovala precizní zpracování, náročné technologie, inovaci a zručnost. BV studio zakázku dokončilo k naší úplné spokojenosti.

V neposlední řadě bych zdůraznila osobní přístup a angažovanost pana Blaženína, profesionalitu a čistotu při práci jeho zaměstnanců. Velmi milý a vstřícný přístup ze strany ostatních dodavatelů. Tímto velmi děkuji panu Blaženínovi, že zakázku vůbec přijal a zhotovil, perfektně spolupracoval s architektem Lukou Krizkem a panem Holcem z Granit Holec a z této spolupráce vzniklo krásné a nadčasové dílo.

100% spokojenost.

Dita Holan

Hledáte něco podobného? Napište nám.

error: