Řekli o nás

Rodinný dům Praha Řeporyje

K BV studiu jsem se dostal na základě reference od kamaráda a jsem spokojen. Po srovnání s dalšími pro mě vyčnívají tím, že pro ně nic nebyl problém a pro vše dokázali najít řešení (např. kuchyňský pult zavěšený přes 3 m do prostoru). Termínově, přípravou výkresů i provedením byli precizní, jsou to 3 roky a s ničím nenastal problém. Rádi se vracíme s dalšími zakázkami.

investor

Rodinný dům Unětice

Vaši firmu jsme si vybrali na základě doporučení od paní inženýrky Stritecke. Ne na základě ceny, ale na základě kvality. Vaše ceny jsou srovnatelné s konkurencí, kde jsme také byli, tudíž nejsou ty nejlevnější. Paní Stritecka nám řekla, že pokud si vybereme Vás, tak všechno dobře dopadne, že dokážete vyrobit cokoliv, a to v maximální kvalitě. Ve všem měla pravdu. Vyhovuje nám, že jste malá, rodinná firma a na všechno osobně dohlížíte, berete za vše osobní zodpovědnost a nevyhýbáte se zodpovědnosti, pokud dojde k nějakým chybám nebo nesrovnalostem. Byl jste tam, když jste s námi uzavíral obchod – prodával jste nám produkt, byl jste tam, když se plánovalo, vyrábělo, když se vše instalovalo a předpokládám, že pokud bychom někdy měli reklamaci, že se o nás také postaráte. Jinými slovy reprezentujete a chráníte pověst Vaší firmy. Když jsme jednali s konkurencí, tak na začátku to vypadalo profesionálně, ale po čase jsme byli znechuceni tím, jak neschopná byla jedna z jeho architektek, od které jsme si také nechali udělat nějaké návrhy. Této paní bylo absolutně jedno, jestli získá naši zakázku nebo ne – a jak víte, nabízeli jsme zakázku na tři luxusní kuchyně a čtyři koupelny. Nepochybujeme, že by dokázali postavit vše ve srovnatelné kvalitě za podobnou cenu, ale už z principu jsme se rozhodli zaplatit Vám. Vaše firma je naprosto transparentní, kompetentní, profesionální, spolehlivá. A z osobního pohledu se mi libí, že pokračujete v práci Vašeho dědečka.

Lukáš a Lara Veselí

Byt Karlovy Vary

Byla jsem s prací i komunikací s danou firmou velmi spokojena. Vždy dodrželi svá slova i termíny a dokázali nám poradit. Nic nebyl problém a našlo se několik řešení našeho problému či našeho požadavku. Svou práci dělají precizně a prakticky nic není problém. Takovou spolupráci bych si přála mít s každou firmou.

Kateřina Petriláková

Rodinný dům Praha Chabry

BV studio nám dodávala kompletní vybavení kuchyně, koupelny a obývacího pokoje pro nově stavěný funkcionalistický dům v Praze 8. Díky architektonickému stylu stavby a očekávání klienta bylo nutné vše připravit s maximální precizností. Realizace proběhla v dohodnutých termínech a s celkovým výsledkem i s prací BV studia byl investor velmi spokojen.

Petr Kasa

Rodinný dům Jesenice

U BV studia jsme si nechávali zpracovat velkou část interiéru dolního podlaží, která nám byla navržena architektonickým ateliérem Progres. Projektová dokumentace a příprava zakázky byla ze strany BV studia velmi podrobná a přesná, veškeré detaily byly v průběhu projektu konzultovány přímo s námi nebo architekty ateliéru tak, aby každý kus nábytku přesně odpovídal našim představám a byl co nejlépe funkční. V průběhu zakázky jsme byli vždy přesně informováni o průběhu práce a termín instalace nábytku v naší domácnosti byl dopředu dohodnut (a také vždy dodržen). Samotná realizace zakázky byla nesmírně precizní, pánové z BV studia, kteří u nás nábytek instalovali, si dávali velmi záležet, abychom s výslednou prací byli naprosto spokojeni. I po několika letech užívání jsou veškeré kusy zařízení stále plně funkční, a i přes značný zátěžový test dvou malých dětí vypadají výborně.

Pavel Chára

Byt Praha Krč

Rád bych touto formou ještě jednou dodatečně poděkoval za dobrou spolupráci Vaší firmě BV studio i Vám osobně. Jako generální zhotovitel nejen kuchyně, ale i schodů a skříněk jste odvedli velmi dobrou práci k naší plné spokojenosti. Koordinace všech činností s různými subdodavateli a použití nových postupů a materiálů svědčí nejen o Vašich odborných schopnostech, ale také o schopnosti a ochotě vycházet vstříc náročným požadavkům (a někdy i změnám) ze strany objednavatele. Vzhledem ke složitosti zakázky byl průběh výroby a montáže od předání dokumentace 27. 7. 2013 do skončení montáže před kamenem 20. 11. 2013 a konečné montáže do začátku ledna 2014 z mého pohledu velmi rychlý a bezproblémový.

Ing. Luboš Holan

BV studio pro nás realizovalo kuchyňskou linku dle návrhu IO studio Luka Krizek. Návrh pana architekta byl na práci, zhotovení a koordinaci řemesel velmi náročný. Nebylo pro nás vůbec jednoduché sehnat výrobce, studio, které by bylo schopno dodat kuchyň kompletně a převzít veškeré záruky za řemesla a technologie se zhotovením kuchyně související – byl použit mramor, který, jak je patrno z obrázků, vyžadoval precizní práci, o tu se postaralo kamenictví Holec, dále pak corian, pro uchycení mramorové stěny bylo potřeba speciální konstrukce a celkově zakázka vyžadovala precizní zpracování, náročné technologie, inovaci a zručnost. BV studio zakázku dokončilo k naší úplné spokojenosti.

V neposlední řadě bych zdůraznila osobní přístup a angažovanost pana Blaženína, profesionalitu a čistotu při práci jeho zaměstnanců. Velmi milý a vstřícný přístup ze strany ostatních dodavatelů. Tímto velmi děkuji panu Blaženínovi, že zakázku vůbec přijal a zhotovil, perfektně spolupracoval s architektem Lukou Krizkem a panem Holcem z Granit Holec a z této spolupráce vzniklo krásné a nadčasové dílo.

100% spokojenost.

Dita Holan

Byt Praha Chodov

Výrobu našeho interiéru jsme zadali BV studiu na základě osobního doporučení a referencí. Vzhledem k tomu, že výrobě předcházelo velmi pečlivé zaměření, a také vzhledem ke kvalitě výroby, probíhala následná montáž bez problémů. Pokud se přece jen vyskytly nějaké drobnosti, byly bez odkladů a ochotně vyřešeny. Od realizace uplynuly tři roky a zatím nemáme žádné problémy s používáním nebo opotřebením nábytku.

Jindřich Růžička

Rodinný dům Filipova Huť

BV studio pro mne realizovalo dvě rozdílné zakázky. První zakázka byl stylový nábytek z masivního dřeva do nové chalupy na horách. Druhá zakázka byl jednoduchý, praktický nábytek do hotelu v historickém centru Prahy.

Obě zakázky dopadly výborně a nebylo potřeba nic upravovat, ani předělávat. Byla dodržena dohodnutá kvalita, rozpočet i časový harmonogram. Spolupráce s BV studiem byla příjemná, založená na otevřené komunikaci a vzájemné důvěře. Ani jednou jsem neslyšela větu „To nejde.“ Vždy se našlo řešení. S příštím projektem se ráda na BV studio opět obrátím.

Kateřina Zapletalová

Rodinný dům Ořech

Firma BV studio nám naprosto bezchybně dodala nábytek na míru do našeho domu.
Jednalo se o vybavení obývacího pokoje, předsíně a chodby. Kuchyň už byla zařízená od kuchyňského studia, ale tým pracovníků BV studia dotvářel také její výsledný efekt – vše dle návrhu Ing. Petra Moráčka ze studia Mimosa Architekti.

Oceňujeme ochotu, profesionalitu, nápaditost, smysl pro detail, praktické rady a dodržení podmínek při dodání.

Až s odstupem času píšeme tuto referenci. Vše dokonale funguje a vypadá pořád jako nové.
Příjemná spolupráce, můžeme vřele doporučit.

Dudlovi

Byt Praha Dejvice

BV studio pro nás v roce 2009 realizovalo dodávku interiéru kuchyně a části obývacího prostoru dle návrhu architekta MgA. Jana Růžičky. Po celou dobu přípravy a realizace zakázky jsme se setkali s profesionálním přístupem. Veškeré naše individuální požadavky byly splněny ke spokojenosti, a to včetně dodržení plánovaných termínů dodávky a realizace. S kvalitou použitých materiálů i provedením zakázky jsme plně spokojeni, i po letech užívání.

Jan Kanzelsberger

Rodinný dům Popovice

BV studio nám doporučil architekt, který navrhl kompletní interiér. Ve srovnání s ostatními dodavateli byla cena za realizaci mírně vyšší, ale dali jsme na první dobrý dojem a zakázku BV studiu svěřili. Od počátku do samotné instalace nábytku jsme se postupně utvrzovali v tom, že naše rozhodnutí bylo správné. Termíny byly dodržovány, dohody platily a vše probíhalo podle plánu. Drobné zádrhele, které patří ke každé akci, jsme řešili v klidu. Samotnou instalaci bylo radost sledovat, málokterý z jiných dodavatelů předvedl služby na tak vysoké úrovni. A to včetně závěrečného úklidu. BV studio doporučujeme na 100 %.

Mourečkovi

Bistro proti proudu Praha Karlín

Stoly, masivní desku na barový pult, posuvné dveře i unikátní dveře na toalety a perforovanou dřevěnou stěnu pokrývající jednu ze zdí v našem bistru, to vše jsme svěřili BV studiu ze Všenor. Zadání měli na starosti naši architekti, ale průběh práce – hlavně odstín namoření stolů – jsme byli zkontrolovat osobně, přímo v dílně. Už tehdy jsme byli nadšení. Zejména z preciznosti práce místních truhlářů. Komunikace byla rychlá a věcná. Samotná montáž přímo v bistru dopadla skvěle, firmě nemáme co vytknout, a naopak ji rádi doporučíme.

Karolina a David Koneční, bistro Proti Proudu

Byt Praha Bubeneč

Firma pana Blaženína nám zhotovila nábytek do koupelny, komory, knihovnu do obývacího pokoje a šatnu i s knihovnou do ložnice. Veškerý nábytek byl zhotoven přesně dle nákresů a vizualizace. Pokud jsme požadovali dodatečnou změnu, ochotně nám vyhověli. Řemeslníci byli profesionálové a vždy dorazili přesně v dohodnutý čas. Můžeme doporučit.

Jana Habětínová

Jazz Dock Praha Malá Strana

S odvedenou prací jsem byl naprosto spokojen, a to od tvůrčího přístupu BV studia během upřesňování výrobní dokumentace, až po precizní a kvalitní realizaci. Děkuji.

Pavel Suchý

Hledáte něco podobného? Napište nám.